vasárnap, 31 máj. 2015 18:01

2015 május, Budapest

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)

A találkozóra az Auróra közösségi központban került sor: www.facebook.com/auroraunofficial

A Budapesti találkozón bemutatkozott a Közélet iskolája, melynek céljai számos ponton egyeznek az Európai Népiskoláéval, azzal a jelentős különbséggel, hogy a Közélet Iskolája a helyi szintű tudásátadással foglalkozik. Szerintük elsősorban a helyi szinten lehet az aktivisták valós ismeret-igényét szolgálni, olyan programokkal, mint pl. a politikai hírek közös elemzése. Az Európai szintű Népiskola kialakításához vagy ahhoz való csatlakozáshoz a helyi szintű tudásátadási tapasztalatok kialakítására és megerősítésére van szükség.

www.kozeletiskolaja.hu/page/bloghttp://www.kozeletiskolaja.hu/page/blog

Megjelent: 1232 alkalommal
Tovább a kategóriában: « 2015 január, Róma 2015 május »

Új hozzászólás

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező. A HTML kódok használata nem engedélyezett.

Bejelentkezés